Technik serwisu

Zaczęło się w 1984 roku w Polsce i trwa nadal, ale już dawno przekroczyło granicę – od lat nasze produkty są sprzedawane i użytkowane na całym świecie.

RADWAG to największy polski producent wag elektronicznych i jeden z największych producentów światowych. Urządzenia, rozwiązania i akcesoria z oferty firmy są stosowane w branży farmaceutycznej, spożywczej, chemicznej i w każdej innej, a także w laboratoriach badawczych oraz instytutach ochrony zdrowia i środowiska.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko

Miejsce pracy:

RADWAG – oddział w Warszawie, ul. Białołęcka 218A

Zakres obowiązków:
  • naprawa wag laboratoryjnych,
  • naprawa wag przemysłowych.
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie – kierunki techniczne lub ścisłe, preferowane wyższe techniczne,
  • umiejętność czytania schematów elektronicznych,
  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu elektroniki lub elektrotechniki,
  • umiejętność obsługi komputera na poziomie co najmniej średnio-zaawansowanym,
  • prawo jazdy kat. B posiadane od co najmniej 2 lat,
  • mile widziane uprawnienia SEP 1kW,
  • samodzielność, kreatywność i inicjatywa własna w działaniu,
  • dyspozycyjność.
W zamian oferujemy:
  • pracę w firmie o wiodącej pozycji na rynku międzynarodowym,
  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne warunki pracy,
  • możliwość realizacji ambicji zawodowych,
  • pracę w profesjonalnym zespole,
  • szkolenia kierunkowe,
  • dodatkowe benefity (m.in. dofinansowanie do karty MultiSport).