Kasjer w zakładzie pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie
Miejsce pracy: Żuromin
Numer: StPr/24/0275
OBOWIĄZKI:
obsługa kasy, wprowadzanie raportów, liczenie monet, utrzymanie stałego zapasu gotówki w kasie firmy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

oferta w ramach prac interwencyjnych, dostępna dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Żurominie

Miejsce pracy:

Żuromin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie