Kierowca kat. C + E - hakowiec

Firma zajmująca się gospodarką odpadami zatrudni Kierowcę kat. C +E samochodu typu hakowiec.

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • prowadzenie pojazdu specjalistycznego – hak
  • transport kontenerów
  • wykonywanie czynności związanych z załadunkiem i wyładunkiem kontenerów
  • dbanie o bezpieczeństwo własne, współpracowników, innych użytkowników drogi oraz przewożonego ładunku
  • przestrzeganie wyznaczonych tras i czasu przejazdu
  • dbanie i odpowiedzialność za powierzone mienie firmy
Nasze wymagania:
  • prawo jazdy kat. C+E
  • aktualna dokumentacja (badania, karta kierowcy, kwalifikacja wstępna/szkolenie okresowe)
  • dyspozycyjność
  • doświadczenie zawodowe
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania w pracę

  • Karta Multisport, bilety do kina

Praca dostępna od zaraz