Konsultant ds. sprzedaży biżuterii premium

Ogłoszenie numer: 9226078, z dnia 2024-09-11

Konsultant ds. sprzedaży biżuterii premium

Miejsce pracy: Warszawa, Śródmieście

 

Wymagania

  • Komunikatywność.
  • Umiejętność zarządzania stroną internetową.
  • Zainteresowanie i chęć rozwoju w branży jubilerskiej.
  • Wytrwałość, elastyczność, motywacja oraz wysoka kultura osobista.
  • Zdolność budowania relacji z klientami.

Oferujemy

  • Przyjazne środowisko pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Wynagrodzenie prowizyjne.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Najnowsze oferty pracy:

Pracownik wsparcia klienta linii lotniczych (jęz. niemiecki)

dzisiaj

Concentrix

mazowieckie / Warszawa

Więcej informacji

Doradca ds. Podróży z Językiem Norweskim

dzisiaj

Concentrix

mazowieckie / Warszawa, Aleja Solidarności 171

Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Podobne oferty

Konsultant ds. sprzedaży produktów premium

2024-09-13

Styl Drzewa Sp. z o.o.

mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska Sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów premium (drzwi, schody, podłogi dębowe). Budowanie i utrzymanie relacji z klientami oraz aktywne...

Więcej informacji

Asystent ds. sprzedaży i obsługi klienta (Wapro)

2024-09-10

Asseco Business Solutions S.A.

mazowieckie / Warszawa

Twoje zadania: Obsługa klienta w trakcie procesu sprzedażowego (mailowa, telefoniczna), przygotowywanie ofert handlowych, przyjmowanie i weryfikacja...

Więcej informacji