Asystent ds. sprzedaży i obsługi klienta (Wapro)

Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • Obsługa klienta w trakcie procesu sprzedażowego (mailowa, telefoniczna), przygotowywanie ofert handlowych, przyjmowanie i weryfikacja zamówień, kompletacja wymaganych dokumentów, wystawianie faktur
  • Rozwiązywanie problemów przekazanych do działu przez klientów oraz sieć partnerską
  • Nawiązywanie kontaktów telefonicznych z obecnymi klientami w celu zidentyfikowania ich potrzeb i przedstawienia oferty oprogramowania
  • Obsługa systemu sprzedażowego, tworzenie dokumentacji oraz prowadzenie korespondencji zgodnie z przyjętymi normami
Nasze wymagania:
  • Umiejętność budowania oraz podtrzymywania relacji z klientem
  • Dokładność, samodzielność i odpowiedzialność za realizowane zadania
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Praktyczna znajomość pakietu Office
Mile widziane:
  • Znajomość zasad funkcjonowania aplikacji biznesowych oraz systemów ERP
To oferujemy:
  • Stabilność i długofalowe zatrudnienie – jesteśmy solidną firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Wszyscy nasi pracownicy są zatrudniani w oparciu o Umowę o pracę.
  • Zależy nam na Twoim zdrowiu i bezpieczeństwie – możesz skorzystać ze specjalnych pakietów ubezpieczeń na życie i prywatnej opieki medycznej.
  • Wierzymy, że w zdrowym ciele zdrowy duch – wspieramy aktywność fizyczną poprzez dostęp do kart FitProfit oraz firmowe drużyny sportowe.
  • Nasza firma to ludzie – ich pasje, plany, rozwój i potrzeby - organizujemy szkolenia oraz dofinansowujemy inne formy zdobywania wiedzy.
  • Wiemy jak ważny jest work-life balance – oferujemy dofinansowanie wakacji dla Ciebie oraz Twoich dzieci. Możesz także skorzystać z firmowych przyczep kempingowych zlokalizowanych we Włoszech i w Chorwacji.
  • Dbamy o nasze relacje poza godzinami pracy – organizujemy spotkania integracyjne oraz pikniki rodzinne.
  • Dajemy Ci komfort – w naszych biurach każdy ma swoją przestrzeń, pracujemy z zespołem w wydzielonych pokojach, a jeśli potrzebujesz chwili odpoczynku możesz skorzystać z naszego chill room’u.
  • Pomagamy i chętnie angażujemy się w akcje charytatywne - wydarzenia sportowe, zbiórki świąteczne dla dzieci i dorosłych oraz pomoc schroniskom.