Koordynator Projektów Żelbetowych

Jesteśmy polską firmą działającą na rynku budowlanym od 31 lat. Zrealizowaliśmy ponad 3000 projektów w 11 krajach. Aktualnie realizujemy projekty w Szwecji, Francji i Niemczech.

Wykonujemy przedsięwzięcia w zakresie robót żelbetowych, wykończeniowych oraz izolacyjnych. Realizujemy duże i ciekawe kontrakty np. tunele, mosty, stacje metra czy oczyszczalnie. Znane na świecie projekty, które tworzyliśmy to m.in: tunel pod skocznią w Innsbrucku, elektrownia atomowa w Olkiluoto, stacje metra w Helsinkach i Sztokholmie, Centrum badawcze CERN w Genewie, linia szybkich kolei TGV we Francji oraz tunele pod Alpami francuskimi.
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • Monitorowanie i koordynacja procesu formalnego w zakresie przygotowania i realizacji projektów żelbetowych na terenie Polski i zagranicy (Szwecja, Austria, Niemcy, Francja, Norwegia),
  • Dbanie o przestrzeganie zapisów umownych i ofertowych na realizowanych projektach,
  • Szczegółowa kontrola terminów, kosztów i jakości,
  • Koordynowanie oraz kontrola pracy zespołu Inżynieryjnego oraz montażowego,
  • Kontrola jakości wykonywanych robót, monitorowanie usterek wykonawczych,
  • Prowadzenie korespondencji z GW oraz administrowanie dokumentacji zgodnie z wewnętrznymi procedurami
  • Udział w spotkaniach koordynacyjnych oraz sporządzanie i archiwizowanie protokołów i notatek z spotkań,
  • Sporządzanie okresowych raportów z postępów prac oraz dbałość o przepływ informacji dotyczących realizacji w tym raportowanie bieżących zadań/bieżącej sytuacji na projekcie bezpośrednio do Dyrektora Działu Realizacji,
  • Regularne wyjazdy służbowe do państw realizacji naszych kontraktów w ramach koordynacji i kontroli projektów.
Nasze wymagania
  • Tytuł inżyniera budownictwa,
  • Doświadczenie w branży budowlanej oraz zarządzania projektami - idealnie w obszarze konstrukcji żelbetowych,
  • Multiskilowości oraz dobra organizacja pracy - będziesz prowadził/a kilka projektów jednocześnie,
  • Znajomości języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację min. B2 (będziemy to weryfikować podczas spotkań rekrutacyjnych),
  • Dyspozycyjności oraz gotowości do regularnych wyjazdów służbowych do krajów, w których prowadzimy kontrakty (Szwecja, Austria, Niemcy, Francja, Norwegia),
  • Chęć i otwartości w nawiązywaniu kontaktów z naszym nadzorem, jak i z klientem,
  • Odpowiedzialności i zorientowanie na rezultaty,
  • Umiejętności analitycznego myślenia i otwartości na rozwiązywanie problemów,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Dobra znajomość MS Office.
To oferujemy
  • Do wyboru umowa o pracę lub kontakt B2B,
  • Dobrą atmosferę w pracy – to nie puste frazesy, będzie Ci się chciało wstawać w poniedziałki,
  • Doświadczenie i wiedze specjalistów, której nie nauczysz się na studiach ani z kursów,
  • Realny wpływ na wykonywanie przez Ciebie zadania - doceniamy kreatywność, innowacyjność i otwartą głowę na rozwiązywanie problemów,
  • Gwarantujemy Ci możliwość długoletniej współpracy i realizacje naprawdę ambitnych projektów,
  • Możliwość uczestnictwa w kursach językowych.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Administratorem danych jest Lambda S.A. z siedzibą w Łódź 91-223, Morgowa 9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.