Kucharz/kucharka

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Miejsce pracy: Hornówek
Numer: StPr/24/0243
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie posiłków, dbanie o najwyższą jakość i smak posiłków. Porcjowanie i wydawanie posiłków zgodnie z ustalonym jadłospisem. Przestrzeganie przepisów o bezpieczeństwie i higienie pracy. Utrzymanie należytej czystości naczyń sprzętu oraz pomieszczeń kuchennych, zarządzanie pracownikami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
Uprawnienia: praca w zespole
Uprawnienia: dobra organizacja pracy
Uprawnienia: punktualność

Wymagania inne:

doświadczenie w pracy w gastronomii

Miejsce pracy:

Hornówek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 700 do 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego