Lider / Brygadzista

Jeśli jesteś osobą, która angażuje się w swoją pracę, posiadasz poszukiwane przez nas kompetencje dołącz do naszego zespołu.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Zwoleń
Twój zakres obowiązków:
  • monitorowanie realizacji założonego planu produkcyjnego,
  • raportowanie i analiza wydajności produkcji,
  • koordynowanie prac podległego personelu,
  • dbanie o wysoką jakość realizowanej usługi,
  • dbanie o jasną komunikację z innymi działami firmy.
Nasze oczekiwania:
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • doświadczenie w zarządzaniu produkcją i ludźmi,
  • umiejętność skutecznego rozwiązywania pojawiających się problemów,
  • wytrwałość oraz silna orientacja na cele,
  • chęć do rozwijania swoich umiejętności i zdobywania nowej wiedzy,
  • dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy, dociekliwość.
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • ciekawe wyzwania zawodowe,
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • system premiowy oparty o realizację celów firmowych i indywidualnych,
  • szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy,
  • pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku 6.00-14.00, 10.00- 18.00.