Magazynier k/m

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/24/10608
OBOWIĄZKI:
- kompletowanie zamówień z wykorzystaniem czytnika kodów kreskowych - obsługa operacji magazynowych w systemie informatycznym - kontrola zgodności rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym - utrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy - pakowanie towaru- konfekcjonowanie i etykietowanie towaru (drobne elementy)- przygotowanie towaru do wysyłki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Magazynier
Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie: podstawowe.Godziny pracy: 6-22.Do wynagrodzenia doliczane 20% premii.

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy