Młodszy Specjalista ds. HR

Dołącz do nas w Foundever! 
 
Foundever jest jednym z wiodącym przedsiębiorstwem w branży firm dostarczających rozwiązania z zakresu outsourcingu procesów biznesowych, marketingu cyfrowego, szkoleń i zarządzania talentami, technologii i innowacji, konsultingu i analityki! 
Młodszy Specjalista ds. HR

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Dbałość o prawidłowe prowadzenie cyklu życia pracownika na etapach: zatrudnienia, trwania stosunku pracy, zakończenia stosunku pracy,
  • Prowadzenie administracji kadrowej (obsługa procesów zatrudniania, prowadzenie akt personalnych oraz innych dokumentów związanych z trwaniem oraz rozwiązywaniem stosunku pracy); ewidencja danych kadrowych,
  • Zapewnienie poprawności przygotowywanych dokumentów, zarówno w zgodzie z prawem pracy jak i wewnętrznymi ustaleniami (np.: dokumenty dot. zatrudnienia pracownika, przygotowywanie umów o pracę, aneksów, także w języku angielskim),
  • Stały kontakt z pracownikami i managerami firmy w celu zapewnienia skutecznego przepływu informacji. Udzielanie wyjaśnień i odpowiedzi na pytania pracowników, min. z podstawowych zagadnień z zakresu prawa pracy,
  • Bieżąca obsługa pracowników,
  • Zapewnienie prawidłowości danych w systemie,
  • Dbałość o skuteczny i płynny przepływ informacji z zewnętrzną firmą płacową,
  • Legalizacja zatrudnienia obcokrajowców,
  • Prowadzenie on-boardingu i off-boardingu.
  • Przygotowywanie zestawień i raportów,
  • Inicjowanie projektów i rozwiązań wspierających funkcjonowanie działu oraz udział w innych projektach HR,
  • Bieżąca aktualizacja wiedzy z zakresu prawa pracy.

Jesteś kandydatką/kandydatem idealnym jeśli:

  • Posiadasz 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale Human Resources.
  • Rozumienie procesów i praktyk kadrowych, świetna znajomość kodeksu pracy i prawa zatrudnienia to dla Ciebie podstawa.
  • Znasz programy MS Office i masz doświadczenie w używaniu systemów HR.
  • Masz bardzo dobry poziom języka angielskiego (minimum poziom B1), który jest niezbędny ze względu na charakterystykę naszej Firmy.
  • Dokładność i uważność, zwracanie uwagi na detale to Twoje drugie imię.
  • Jesteś asertywna/asertywny i potrafisz podejmować samodzielne decyzje.
  • Posiadasz świetne umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne.

Warunki zatrudnienia:

  • Umowa o pracę na cały etat.
  • Czas pracy w godzinach między 8 a 17 (8h dziennie).
  • Zapewniamy sprzęt do pracy.

Co jeszcze może być dla Ciebie ważne? 

  • Dofinansowanie do okularów i wakacji, program poleceń pracowniczych, bony na różne okazje (Święta, Dzień Dziecka itp.).
  • Oferujemy prywatne ubezpieczenie Medicover.
  • Dostępna karta Multisport, a także wewnętrzny program Everbetter promujący zdrowy styl życia.
  • Rozwój zawodowy poprzez szkolenia i współpracę na poziomie międzynarodowym.
When applying please enclose the below statement: "Hereby I voluntarily agree to the processing of personal data contained in my CV by Foundever for the purpose of the recruitment process in accordance with the Act of August 29, 1997 on the Protection of Personal Data (Journal of Laws of 2002 No. 101 , pos. 926 as amended).”
Application submission signifies the applicants agreement to process the personal data contained in the application for the purposes necessary for the recruitment process in accordance with Foundever privacy policy.

Najnowsze oferty pracy:

Serwisant

dzisiaj

HYDROPURE POLSKA Sp. z o.o.

mazowieckie / Siedlce

Więcej informacji

Serwisant

dzisiaj

HYDROPURE POLSKA Sp. z o.o.

mazowieckie / Mława

Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Podobne oferty

Młodszy Specjalista ds. Planowania w Pionie Szpitali

dzisiaj

LUX MED Sp. z o.o.

mazowieckie / Warszawa

Twoją rolą będzie: Efektywne zarządzanie grafikami personelu medycznego w celu zapewnienia odpowiedniej dostępności do usług medycznych; Weryfikowanie...

Więcej informacji

Młodszy Specjalista ds. Personalno-Administracyjnych

wczoraj

STRABAG BMTI

mazowieckie / Pruszków

Zadania: nadzór nad obiegiem dokumentów personalnych; wspieranie realizacji procesów kadrowych (proces rekrutacji, inne); sporządzanie umów, aneksów;...

Więcej informacji