Młodszy Specjalista ds. Planowania w Pionie Szpitali

Młodszy Specjalista ds. Planowania w Pionie Szpitali
Lokalizacja: Warszawa

Twoją rolą będzie:
  • Efektywne zarządzanie grafikami personelu medycznego w celu zapewnienia odpowiedniej dostępności do usług medycznych;
  • Weryfikowanie niewykorzystanych godzin i potencjału personelu i gabinetów medycznych;
  • Przyjmowanie zgłoszeń o nieobecnościach personelu medycznego i aktywne poszukiwanie zastępstwa;
  • Wsparcie w rozliczaniu czasu pracy personelu medycznego;
  • Opracowywanie raportów i zestawień.
Oczekiwania wobec Ciebie:
  • Wykształcenie min. średnie;
  • Dobra znajomość MS Excel;
  • Zdolności analityczne i umiejętność sprawnego zarządzania danymi;
  • Otwarta postawa i umiejętność budowania pozytywnych relacji;
  • Dyspozycyjność do pracy w trybie stacjonarnym.
My zadbamy o:
  • Stabilne miejsce pracy i perspektywy rozwoju;
  • Pracę w firmie o kulturze organizacyjnej nastawionej na jakość i satysfakcję Pacjenta;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Pakiet benefitów m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie szpitalne LUX MED - Pełna Opieka, dofinansowanie szkoleń i kursów​.

Najnowsze oferty pracy:

Staż w biurze produktów skarbowych

dzisiaj

PKO Bank Polski

mazowieckie / Warszawa

Więcej informacji

Doradca bankowości hipotecznej

dzisiaj

PKO Bank Polski

mazowieckie / Warszawa

Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Podobne oferty

Młodszy Specjalista ds. HR

2024-04-29

Foundever

mazowieckie / Warszawa, Mokotów

Do Twoich obowiązków będzie należało: Dbałość o prawidłowe prowadzenie cyklu życia pracownika na etapach: zatrudnienia, trwania stosunku pracy,...

Więcej informacji

Młodszy Specjalista ds. Personalno-Administracyjnych

2024-04-29

STRABAG BMTI

mazowieckie / Pruszków

Zadania: nadzór nad obiegiem dokumentów personalnych; wspieranie realizacji procesów kadrowych (proces rekrutacji, inne); sporządzanie umów, aneksów;...

Więcej informacji