Pielęgniarka / Pielęgniarz na oddziale

Lokalizacja: Warszawa, Ursynów, ul. Puławska 455

Rekrutacja do Szpitala LUX MED Puławska, który znajduje się przy ul. Puławskiej 455 w Warszawie.

W szpitalu wykonujemy zabiegi operacyjne z zakresu: chirurgii ogólnej, plastycznej, naczyniowej i onkologicznej, ginekologii estetycznej, centrum leczenia żył i przepuklin, centrum zdrowia kobiety, urologii, laryngologii oraz ortopedii.

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub zlecenie;
  • stabilne i bezpieczne zatrudnienie w największej grupie medycznej w Polsce;
  • różnorodne formy współpracy;
  • kompleksowo wyposażone stanowisko pracy w wielospecjalistyczny i nowoczesnym szpitalu;
  • przyjazną atmosferę, wsparcie przełożonego oraz pozostałych członków zespołu, pozwalające skupić się na Pacjencie.
Oczekiwania:
  • wykształcenie: preferowane ukończone studia licencjackie/magisterskie na kierunku pielęgniarstwo;
  • aktualne prawo wykonywania zawodu;
  • ukończony kurs lub specjalizacja w dziedzinie pielęgniarstwa (chirurgiczna, internistyczna, anestezjologiczna, IT lub innych);
  • mile widziane doświadczenie w pracy na oddziałach szpitalnych,
  • orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja pracy własnej;
  • dobrej znajomości obsługi komputera i urządzeń biurowych;
  • umiejętność pracy w zespole.
Zakres zadań:
  • realizacja świadczeń pielęgniarskich w oddziale szpitalnym;
  • przygotowanie pacjentów do zabiegów operacyjnych i opieka pooperacyjna;
  • znajomość i przestrzeganie standardów i procedur przyjętych w grupie.

Poczuj komfort pracy z nami
  • Opieka Medyczna
  • Ubezpieczenie szpitalne
  • Karta sportowa
  • Program wellbeingowy
  • Kursy języka angielskiego
  • Profesjonalne szkolenia
  • Przejrzyste ścieżki rozwoju
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pomoc prawna
  • Program Poleceń