Pielęgniarka / Pielęgniarz POZ

Pielęgniarka / Pielęgniarz POZ
Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Obecnie poszukujemy osoby, która dołączy do naszego Centrum Medycznego Świat Zdrowia w Warszawie.

Chętnie zaprosimy Cię do współpracy, jeżeli:
  • posiadasz wykształcenie kierunkowe (pielęgniarstwo),
  • masz ukończony kurs szczepień i EKG lub też w trakcie kursu,
  • masz aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • jesteś wysoko zorientowany/a na potrzeby pacjenta.
Mile widziane:
  • ukończony kurs lub specjalizacja z dziedziny pielęgniarstwa rodzinnego / środowiskowo-rodzinnego (lub jesteś w trakcie specjalizacji).
Dołączając do nas będziesz miał/a:
  • stabilne i bezpieczne zatrudnienie: indywidualnie dopasowane warunki pracy w rozwijającej się sieci Centrów Medycznych Świat Zdrowia – możliwość współpracy na podstawie umowy zlecenie/kontraktu (stawka godzinowa od 75 zł brutto),​
  • innowacyjne środowisko pracy: dostęp do najnowocześniejszych technologii medycznych i systemów informatycznych wraz z wsparciem technicznym oraz wsparciem działu medycznego w codziennej pracy – w tym zabezpieczone umawianie wizyt poprzez centralną infolinię,
  • wsparcie zespołu i przyjazną atmosferę: zespół profesjonalistów gotowy do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem - atmosfera współpracy i wzajemnego wsparcia,
  • przestrzeń do rozwoju: indywidualny plan rozwoju zawodowego, możliwość uczestniczenia w programach zdrowotnych, które realizujemy dla naszych pacjentów – badania profilaktyczne, opieka koordynowana, porady edukacyjne realizowane przez pielęgniarki, CHUK, 40+ i wiele innych lokalnych działań oraz możliwość uczestnictwa w szkoleniach doskonalących umiejętności zawodowe,
  • sferę doskonalenia: zachęcamy do zgłaszania pomysłów i inicjatyw, które mogą przyczynić się do doskonalenia jakości świadczonych przez nas usług,
  • platformę kafeteryjną: możliwość wyboru benefitu według własnych potrzeb, m.in.. prywatna opieka medyczna, zajęcia sportowe, ubezpieczenia zdrowotne.
Benefity
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Wyprawka dla dziecka
  • Bezpłatne porady prawne
  • Program poleceń pracowników
  • Dzień wolny w urodziny
  • Programy wellbeingowe

Centra Medyczne Świat Zdrowia to rozwijająca się sieć placówek medycznych.

Świat Zdrowia to miejsca, w których pacjenci mogą korzystać z POZ, AOS, telekonsultacji i pakietów badań.

Jest częścią Grupy NEUCA, ompleksowego partnera na rynku ochrony zdrowia.
Mamy już blisko 90 Centrów Medycznych w całej Polsce, w których zatrudniamy ponad 1500 osób w ramach Personelu Medycznego

Grupa NEUCA jest kompleksowym partnerem na rynku ochrony zdrowia, tworząc nową jakość usług we wszystkich jego obszarach.

Działa na rynku od ponad 30 lat, łącząc potrzeby farmaceutów, pacjentów i producentów.

Grupa NEUCA wspiera niezależne apteki, jest liderem w dostarczaniu farmaceutyków, rozwijając jednocześnie sieć centrów medycznych Świat Zdrowia oraz ośrodki Badań Klinicznych.
nr 1
największy dystrybutor farmaceutyków w Polsce
30 lat
funkcjonowania na rynku zdrowia
9000
zatrudnionych pracowników

Najnowsze oferty pracy:

Brukarz

wczoraj

Klient portalu Praca.pl

mazowieckie / Warszawa

Więcej informacji

Specjalista / Specjalistka ds. Zasobów Ludzkich (Rynki Międzynarodowe)

wczoraj

Victor Energy Sp.zo.o.

mazowieckie / Warszawa, Praga-Północ

Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Podobne oferty

Pielęgniarka / Pielęgniarz (Endoskopia)

wczoraj

LUX MED Sp. z o.o.

mazowieckie / Warszawa, ul. Szamocka 6

Praca w Szpitalu LUX MED ONKOLOGIA ul. Szamocka 6 My zadbamy o: stabilne i bezpieczne zatrudnienie w największej grupie medycznej w Polsce; zatrudnienie na...

Więcej informacji

Pielęgniarka / Pielęgniarz

wczoraj

Fresenius

mazowieckie / Otwock

Opis stanowiska: ​prowadzenie zabiegów hemodializy, ​opieka pielęgniarska nad pacjentami hemodializowanymi oraz dializowanymi otrzewnowo, ​prowadzenie...

Więcej informacji