Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni
Miejsce pracy: Łoś
Numer: StPr/24/0865
OBOWIĄZKI:
zagospodarowanie, pielęgnacja terenów zielonych i miejskich, prace fizyczne
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łoś


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Najnowsze oferty pracy:

Pracownik działu administracji i utrzymania biura zarządu, sekretariatu

dzisiaj

Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów sp. z o.o.

mazowieckie / Mińsk Mazowiecki

Więcej informacji

Specjalista / Specjalistka Utrzymania Ruchu

dzisiaj

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

mazowieckie / Wola Mrokowska

Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Podobne oferty

Konserwator zieleni

dzisiaj

Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa „Rakowiec”

mazowieckie / Warszawa, ul. Pruszkowska 4d

renowacja trawników, cięcie pielęgnacyjne drzew i krzewów, cięcie żywopłotów, pielęgnacja rabat różanych, koszenie trawy, wykonywanie obsadzeń mis...

Więcej informacji

Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni

2024-04-29

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

mazowieckie / Chyliczki

zagospodarowanie i pielęgnacja terenów zielonych i miejskich Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

Więcej informacji