Pomocniczy robotnik w gospodarstwie

Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu
Miejsce pracy: Janina (pow. grójecki, gm. Chynów), Janina
Numer: StPr/24/0223
OBOWIĄZKI:
PRACA W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM ,KOPANIE ROWÓW DO NAWODNIENIA, KPOANIE DOŁKÓW POD DRZEWKA,ZRYWANIE , PRZERZEDZANIE I SORTOWANIE OWOCÓW, PIELENIE TRUSKAWEK I DRZEWEK ,RORZUCANIE OBORNIKA,CZYSZCZENIE MASZYN PO OBORNIKU.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Janina

Rodzaj umowy:

Umowa o pomocy przy zbiorach

Wynagrodzenie brutto:

od 4 432 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu