Pomocnik garmażera

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Miejsce pracy: Duchnice
Numer: StPr/24/0553
OBOWIĄZKI:
Pomoc w przygotowywaniu wyrobów garmażeryjnych oraz półproduktów charakterystycznych dla kuchni bliskowschodniej tj.: dolma, sarma, kebab, adana, urfa,moussaka – z zastosowaniem maszyn i urządzeń.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: azerski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: uzbecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: turecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wymiar czasu pracy: 160 godz/m-c; system czasu pracy dwuzmianowy; praca w dni wolne: tak; system wynagrodzenia godzinowy; godzinny pracy: od 08:00 do 16:00.Wymagana jest znajomość jednego z wymienionych języków obcych. Języki obce są potrzebne dla nawiązania kontaktu ze współpracownikami.

Miejsce pracy:

Duchnice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego