Pomocnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Miejsce pracy: Mościska
Numer: StPr/24/0660
OBOWIĄZKI:
Utrzymywanie porządku na terenie po pracach związanych z montażem/demontażem rusztowań; usuwanie odpadów budowlanych, w tym resztek materiałów (np. części rusztowań, drewna, folii, opakowań); oczyszczanie terenu z narzędzi, sprzętu i materiałów pozostałych po zakończonych pracach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: hiszpański, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

[Inne] : do pracy na wyżej wymienionym stanowisku wymagane są: bardzo dobra kondycja fizyczna, brak przeciwwskazań do wykonywania pracy fizycznej, brak przeciwwskazań do dźwigania (do 30 kg), brak lęku wysokości oraz brak przeciwwskazań do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych (prace na zewnątrz); znajomość języka hiszpańskiego wymagana jest do kontaktu z pracownikami firmy, w szczególności do zrozumienia i wykonywania poleceń kierowanych przez innych współpracowników w języku hiszpańskim oraz do porozumiewania się w codziennych sytuacjach roboczych, takich jak koordynacja zadań, informowanie o postępie prac czy zgłaszanie problemów i potrzeb na terenie pracy.

Miejsce pracy:

Mościska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego