Pracownik Gospodarczy

Miejsce pracy: Marki
Opis stanowiska:
  • Prace porządkowe w budynku i na terenie parkingu firmy
  • Dbanie o tereny zielone wokół budynku
  • Drobne naprawy, malowanie, porządkowanie
Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe przy pracach naprawczych
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Umowę zlecenie (praca 2-3 razy w tygodniu) lub umowę o pracę na 1/2 etatu
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Świadczenia socjalne
  • Pakiet ubezpieczeń grupowych
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)