Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Miejsce pracy: Stare Babice
Numer: StPr/24/0434
OBOWIĄZKI:
- Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów- Bieżąca obsługa biura- Kontakt z Kontrahentami - Dbanie o zaopatrzenie biura - Uczestniczenie w projektowaniu i uzgadnianiu instalacji i sieci elektroenergetycznych nn (niskie napięcie) oraz SN (średnie napięcie) (program BricsCAD do projektowania) - Kontakt z Urzędami - obsługa urządzeń biurowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: obsługa pakietu Microsoft Office

Wymagania inne:

osoba z dobrym stanem zdrowia

Miejsce pracy:

Stare Babice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego