Pracownik biurowy k/m

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/24/10821
OBOWIĄZKI:
- obsługa biura,- obsługa spotkań,- zamawianie materiałów biurowych,- przygotowywanie dokumentów,- współpraca z firmami serwisowymi: sprzątającą, IT, księgową.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik biurowy (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Pakiet MS Office

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie wyższe. Co najmniej roczne doświadczenie zawodowe. Znajomość pakietu MS Office. Podstawowa znajomość języka angielskiego.Praca na cały lub pół etatu w godz.: 9:00-17:00.

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy