Pracownik Działu Administracyjno-Organizacyjnego

Ogłoszenie numer: 9218539, z dnia 2024-09-04

Jesteśmy nowoczesnym biurem rachunkowym z ponad 20 letnim doświadczeniem, które buduje relacje na wzajemnym zaufaniu i partnerstwie.
Dołącz do naszego energicznego zespołu, pełnego wyjątkowych ludzi!

CZEKAMY NA CIEBIE!

Miejsce pracy: Łomianki

Opis stanowiska

  • Obsługa bieżących zadań biurowych
  • Wystawianie faktur i wprowadzanie danych do systemu
  • Przygotowanie umów, dokumentacji, raportów i analiz
  • Wsparcie techniczne i informatyczne w biurze
  • Nadzór oraz analiza procesu ściągania należności
  • Nadzór nad poprawnym działaniem procesów wewnętrznych
  • Przygotowanie stanowisk pracy (konfiguracja komputera i systemów)
  • Wprowadzanie ulepszeń w funkcjonowaniu biura

Wymagania

  • Dobra organizacja pracy i kreatywność
  • Dokładność i umiejętności analityczne
  • Umiejętność sporządzania analiz i dokumentacji
  • Szybkie przyswajanie wiedzy i umiejętność korzystania z AI
  • Łatwość w nauce nowych programów, aplikacji
  • Biegła obsługa komputera, pakietu Office (zwłaszcza Excel i Word)
  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów technicznych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w piśmie
  • Otwartość w kontaktach międzyludzkich i pozytywne nastawienie
  • Zaangażowanie w pracę
  • poczucie humoru :-)

Oferujemy

  • Szkolenie w okresie wdrożeniowym oraz wsparcie w zadaniach bieżących
  • Stabilne i długotrwałe zatrudnienie w renomowanej Firmie
  • Elastyczny czas pracy oraz wybór formy współpracy (umowa o pracę, zlecenie)
  • Zdobywanie doświadczenia i wiedzy w zakresie funkcjonowania dużej firmy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i współpracy z ekspertami w dziedzinie rachunkowości
  • Brak nudy i monotonii, różnorodne oraz ciekawe zadania
  • Ścieżka kariery pozwalająca na zwiększanie zakresu odpowiedzialności wraz z rozwojem zawodowym
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz brak sztywnego dress codeu