Młodszy Specjalista Systemów Skomputeryzowanych

Ożarów Mazowiecki
Rozwijaj się z nami
Polpharma Biologics to jeden z najnowocześniejszych ośrodków badań i rozwoju oraz produkcji leków biologicznych w Europie. Jesteśmy międzynarodowym zespołem doświadczonych ekspertów oraz ambitnych młodych naukowców posiadających wspólne cele i wartości. Biotechnologia jest naszą pasją, dzięki której wspólnie opracowujemy leki będące nadzieją dla pacjentów cierpiących na ciężkie choroby. Razem tworzymy przyjazne miejsce pracy, w którym możemy się rozwijać oraz realizować swoje ambicje. Dołącz do nas!
Poszukujemy Młodszego Specjalisty/ Administratora Systemów Skomputeryzowanych, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie systemami skomputeryzowanymi zgodnie z wymaganiami GxP. Rola ta obejmuje wsparcie techniczne i operacyjne w różnych obszarach działalności firmy, z naciskiem na utrzymanie wysokiej jakości i bezpieczeństwa systemów.

Zakres Obowiązków:
  • Zarządzanie kontami użytkowników i dostępem do systemów skomputeryzowanych oraz implementacja zabezpieczeń logicznych.
  • Nadzorowanie wykonywania kopii zapasowych danych, archiwizowanie i odzyskiwanie danych elektronicznych oraz przywracanie systemów.
  • Przeprowadzanie okresowych przeglądów systemów skomputeryzowanych, w tym przeglądów dzienników audit trail.
  • Utrzymanie systemów skomputeryzowanych w stanie zwalidowanym, w tym ocena statusu walidacji systemów.
  • Uczestnictwo w kwalifikacji systemów oraz opiniowanie dokumentacji walidacyjnej.
  • Opracowywanie procedur, instrukcji, analiz ryzyka i specyfikacji dotyczących systemów skomputeryzowanych.
  • Raportowanie błędów, prowadzenie działań wyjaśniających i identyfikacja przyczyn rzeczywistych.
  • Organizowanie swojej pracy oraz wspieranie zespołu w efektywnym wykonywaniu zadań.
Wymagania:
  • Wyższe wykształcenie techniczne.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość technologii IT, systemu Windows oraz Active Directory.
  • Znajomość wytycznych GAMP, FDA CFR21 Part 11, Annex 11.
  • Umiejętności organizacyjne, komunikacyjne oraz zdolność pracy pod presją.
  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę;
  • Pracę w godzinach 8:00 -16:00;
  • Kartę lunchową;
  • Kartę Multisport;
  • Dofinansowanie do wczasów ,,pod gruszą;
  • Szkolenia podnoszace kwalifikacje;
  • Prywatną opiekę zdrowotną;
  • Ubezpieczenie na życie;
  • Pracowniczy program emerytalny;
  • Pakiet relokacyjny;
  • Dodatkowy dzień wolny;
  • i więcej…
Dlaczego warto do nas dołączyć
Napisz, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcejcareer@polpharmabiologics.com