Pracownik magazynowy

Pracownik magazynowy
Miejsce pracy: Błonie
Zadania:
  • przygotowanie raportów z wykonanych prac magazynowych
  • obsługa wózka widłowego
  • praca w programach klasy WMS/TMS
  • prowadzenie inwentaryzacji
  • zgłaszanie przełożonemu nieprawidłowości
Wymagania:
  • znajomość procesów magazynowych
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • możliwość rozwoju i awansu na lidera zmiany
  • kartę lunch 300 zł netto + system premiowy
  • karta Multisport
  • dofinansowanie ubezpieczenia na życie
  • opieka medyczna
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Najnowsze oferty pracy:

Specjalista / Specjalistka ds. Zasobów Ludzkich (Rynki Międzynarodowe)

wczoraj

Victor Energy Sp.zo.o.

mazowieckie / Warszawa, Praga-Północ

Więcej informacji

Agent Nieruchomości

wczoraj

RE/MAX Polska

mazowieckie / Warszawa, Milanówek, Piaseczno, Płock, Siedlce

Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Podobne oferty

Magazynier

2024-09-06

Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach

mazowieckie / Wola Mrokowska

kompletowanie zamówień, zapewnienie prawidłowych i terminowych realizacji, przyjmowanie składowanie dostaw Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: zasadnicze...

Więcej informacji

Pracownik ds. sortowania towarów

2024-09-05

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

mazowieckie / Wólka Kosowska

przygotowywanie do wysyłki towarów wietnamskich, sortowanie i kontrola jakości towarów wietnamskich, utrzymywanie czystości na stanowisku pracy Wymagania...

Więcej informacji