Pracownik ochrony i nadzoru monitoringu k/m

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/24/09265
OBOWIĄZKI:
obsługa monitoringu, dozór przyległego obiektu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik ochrony fizycznej (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie zawodowe, prawo jazdy kat. B, 1 rok doświadczenia zawodowego, aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy