Kwalifikowany pracownik ochrony k/m

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/24/10591
OBOWIĄZKI:
- praca związana ochroną osób i mienia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik ochrony fizycznej (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: Zaświadczenie o wpisie na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie: zasadnicze zawodowe, miesiąc doświadczenia zawodowego, wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony.Miejsce pracy: teren WarszawyGodziny pracy: 8 godzin w godzinach 12/36, 24/48, w godz. 7-17.Do wynagrodzenia doliczana premia.

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy