Pracownik produkcji / Pakowacz

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 28681

Szukasz dla siebie ciekawej oferty pracy? Świetnie się składa, bo współpracujemy z największymi firmami w Polsce i szukamy dla nich najlepszych Kandydatów.

Teraz prowadzimy rekrutację dla firmy z branży spożywczej, która poszukuje Kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Stefanowo, k. Wólki kosowskiej
Zadania:
  • Obsługa linii produkcyjnej- praca przy taśmie
  • Pakowanie wyrobów
  • Układanie saszetek z wyrobem gotowym w kartonach
  • Naklejanie etykiet
  • Sprawdzanie dat przydatności
Wymagania:
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Posiadanie książeczki sanepidowskiej
Oferujemy:
  • Bezpłatny transport do pracy m.in. (Radom, Grójec, Warka, Białobrzegi,Kozienice)
  • Umowę o pracę
  • Stawkę 30zł brutto/h, dodatek nocny
  • Wolne weekendy