Pracownik szklarni

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim
Miejsce pracy: Kraśnicza Wola
Numer: StPr/24/0144
OBOWIĄZKI:
Uprawa roślin. Sadzenie małych sadzonek w trejsy przy stołach oraz wykonywanie szczepień oraz pielęgnacji sadzonek. Sortowanie ziół. Rozkładanie doniczek w rzędy. Sortowanie oraz usuwanie odrostów roślinnych. Pakowanie świeżych ziół do małych plastikowych pojemników. Ważenie odpowiedniej ilości ziół. Kontrola jakości.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: zdolności manualne

Wymagania inne:

Praca na szklarni w zakresie wyższych temperatur. Pracodawca nie zapewnia dojazdu do miejsca wykonywania zlecenia. Praca w dni wolne. Zakład czynny 7 dni w tygodniu. Praca od poniedziałku do niedzieli według grafika. Nienormowane godziny pracy.

Miejsce pracy:

Kraśnicza Wola

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim