Robotnik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie
Miejsce pracy: Gostynin
Numer: StPr/24/0531
OBOWIĄZKI:
Utrzymywanie porządku na terenie Miasta Gostynina, wykonywanie prac porządkowych ( w tym załadunek worków ze śmieciami, gałęzi i innych nieczystości), prace remontowo- budowlane ( malowanie, naprawa chodników, montaż słupków, naprawa ogrodzeń), wymiana znaków drogowych, klejenie ubytków na drogach asfaltowych masą TAR-CAN.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wykształcenie zawodowe lub średnie, umiejętność do wykonywania zadań zgodnie z instrukcjami i sprawnego działania, wytrzymałość fizyczna i zdolność wykonywania powtarzalnych czynności, znajomość podstawowych narzędzi, umiejętność pracy w zespole.

Miejsce pracy:

Gostynin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie