Specjalista ds. Administracji i Eksploatacji Nieruchomości

Firma z branży motoryzacyjnej poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Mroków, mazowieckie gm. Lesznowola
Zakres obowiązków:
  • Wspieranie działu administracji w realizacji projektów.
  • Nadzorowanie stanu technicznego budynków.
  • Sprawdzanie systemów ochrony w obiektach.
  • Zarządzanie dokumentacją techniczną zgodnie z normami prawnymi.
  • Kontrola jakości przeprowadzanych remontów.
  • Drobne prace naprawcze.
Kwalifikacje:
  • Doświadczenie w sektorze budowlanym lub zarządzaniu nieruchomościami.
  • Preferowane wyższe wykształcenie techniczne.
  • Rozumienie podstaw budownictwa i zarządzania nieruchomościami.
  • Umiejętności w zakresie IT, zwłaszcza MS Office i inne aplikacje.
  • Samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Brak przeszłości karnej.
Co oferujemy:
  • Szkolenia i rozwój zawodowy.
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie plus bonusy.
  • Benefity pracownicze.
  • Dostęp do samochodu służbowego.