Specjalista ds. Nieruchomości / Logistyki / BHP ze znajomością Excel

Polski Tytoń S.A.
ogólnopolski dystrybutorów wyrobów tytoniowych i artykułów FMCG
poszukuje kandydatów/kandydatki
na stanowisko:
Miejsce pracy: Radom
Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć:
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem nieruchomości w zakresie bieżącej eksploatacji w tym: utrzymania porządku i czystości, ochrony obiektu, współpracy z firmami zewnętrznymi oraz reagowanie na bieżące potrzeby użytkowników nieruchomości;
  • Kontrola i akceptacja kosztów;
  • Udział w przygotowywaniu wewnętrznych procedur z obszarów nieruchomości, logistyki i BHP oraz zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentacji.
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych.
  • Przygotowanie i dystrybuowanie raportów i analiz, w tym także analiz ad-hoc (obszar nieruchomości, transportu, logistyka, BHP);
  • Poszukiwanie i wdrażanie odpowiednich rozwiązań optymalizujących w zakresie działu nieruchomości, transportu, logistyki, BHP;
  • Zaangażowanie w powierzane zadania i obowiązki.
Od kandydatów oczekujemy:
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Biegła obsługa pakietu  MS Office (Znajomość programu MS Excel -obowiązkowa
  • związana z przygotowywaniem analiz, sprawozdań).
  • Chęć dalszego poszerzania wiedzy .
  • Elastyczność i otwartość na zmiany, w tym sporadyczne wyjazdy w teren.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Dobra organizacja pracy.
Mile widziane i preferowane, ale nie obowiązkowe:
  • Wykształcenie o kierunku: logistyka, nieruchomości, BHP, transport.
  • Doświadczenie w branży FMCG.
  • Uprawnienia na kierowanie wózkami jezdnymi/widłowymi.
  • Praktyka w tworzeniu kultury bezpiecznej pracy i systemu bezpieczeństwa w organizacji.
  • Znajomość Systemu Zarządzania Magazynem WMS.
Oferujemy:
  •  Stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w systemie jednozmianowym.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.