Specjalista ds. obsługi administracyjnej obiektów

Firma z branży motoryzacyjnej poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Mroków, mazowieckie gm. Lesznowola
Opis stanowiska:
  • Udział w realizacji zadań działu administracji.
  • Nadzór nad utrzymaniem technicznym nieruchomości.
  • Kontrola systemów bezpieczeństwa w obiektach.
  • Prowadzenie dokumentacji technicznych obiektów, zgodnie z wymaganiami przepisów administracyjnych i BHP.
  • Nadzór nad wykonawcami prac remontowych.
  • Wykonywanie drobnych napraw / majsterkowanie/ „złota rączka”.
Wymagania:
  • Doświadczenie w branży budowlanej lub administracji nieruchomościami.
  • Wykształcenie min. średnie - mile widziane budowlane, elektryczne.
  • Znajomość zagadnień w budownictwie oraz obsłudze nieruchomości.
  • Umiejętność korzystania z mediów elektronicznych (Internet, poczta elektroniczna, Microsoft Office, mile widziane programy graficzne).
  • Samodzielność w działaniu, odpowiedzialność, uczciwość i lojalność.
  • Prawo jazdy min. kat. B.
  • Niekaralność.
Oferujemy:
  • Możliwości rozwoju.
  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premiowanie.
  • Pakiet socjalny.
  • Możliwość korzystania z samochodu służbowego.