Specjalista ds. Obsługi Klienta w Branży Kosmetycznej

 

W związku z otwarciem przedstawicielstwa w Polsce i krajach UE poszukujemy:

Specjalista ds. Obsługi Klienta w Branży Kosmetycznej
Miejsce pracy: Warszawa, ul.Samochodowa 2 / w pobliżu Galerii Mokotów
Opis stanowiska:
  • Obsługa klientów firmy
  • Prezentacja oferty
Wymagania kandydata do pracy:
  • Komunikatywna znajomość języka polskiego na poziomie C1 - C2 oraz znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego
  • Znajomość branży kosmetycznej
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie podstawowe + procent od sprzedaży

Najnowsze oferty pracy:

Operator maszyn produkcyjnych

dzisiaj

Praca.pl

mazowieckie / Warszawa

Więcej informacji

Magazynier - Operator wózka widłowego

dzisiaj

Willson & Brown Sp. z o.o.

mazowieckie / Warszawa, Włochy

Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Podobne oferty

Młodszy Opiekun Klienta z językiem francuskim

2024-10-20

Lava Group S.C

mazowieckie / Warszawa, Ursynów, przy stacji Metro Stokłosy

bezpośredni kontakt z klientem B2B w języku francuskim przygotowywanie ofert i zamówień udział w wyjazdach i targach aktywne wyszukiwanie i pozyskiwanie...

Więcej informacji

Młodszy Opiekun Klienta z językiem niemieckim

2024-10-20

Lava Group S.C

mazowieckie / Warszawa, Ursynów, przy stacji Metro Stokłosy

bezpośredni kontakt z klientem B2B w języku niemieckim przygotowywanie ofert i zamówień udział w wyjazdach i targach aktywne wyszukiwanie i pozyskiwanie...

Więcej informacji