Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Łosicach
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Łosice
Numer: StPr/24/0318
OBOWIĄZKI:
1. Codzienne sprzatąnie wyznaczonych sal lekcyjnych i pomieszczeń szkolnych.2. Na bieżąco mycie okien w przydzielonych pomieszczeniach i korytarzach.3. Zamykanie okien, gaszenie światła w przydzielonych pomieszczeniach, a także ich zamykanie po skończonej pracy oraz wyrzucanie śmieci z koszy (z zachowaniem obowiązujących w szkole zasad segregacji).4. Współpraca z innymi pracownikami szkoły.5. Okresowe sprzątanie otoczenia szkoły.6. Wykonywanie innych poleceń zleconych do wykonania przez dyrektora w ramach przydzielonych obowiązków.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Umiejętności: dobra organizacja pracy, samodzielność i zaangażowanie, dbałość o detale i skrupulatność, odpowiedzialniść i punktualność - konieczneUmiejętności: komunikatywność i umiejętność współpracy - pożądne

Miejsce pracy:

Łosice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łosicach