Stażysta / Stażystka w dziale technicznym obsługi obiektu

People make places
Miejsce pracy: Warszawa

ISS Facility Services jest liderem w zakresie tworzenia przyjaznych miejsc pracy i kompleksowego zarządzania obiektami. We współpracy z klientami, ISS wspiera zaangażowanie pracowników oraz opiekuje się i zarządza biurami oraz zakładami produkcyjnymi.

Zintegrowane usługi ISS obejmują Żywienie, Utrzymanie Czystości, Obsługę Techniczną, Wsparcie Administracyjne i Środowisko Pracy. Firma została założona w Kopenhadze w 1901 r. i rozrosła się do rangi światowego przedsiębiorstwa zatrudniającego ponad 450 000 pracowników. W Polsce ISS działa od 1995 r. i zatrudnia ok. 2 000 pracowników na obiektach w całym kraju.

www.pl.issworld.com

Zakres obowiązków:
  • wsparcie kierownika technicznego w rozwiązywaniu codziennych problemów związanych z użytkowaniem budynków i instalacji
  • zamykanie zleceń i przeglądów w systemie REALM
  • wykonywanie okresowych przeglądów systemów i instalacji budynkowych (wentylacja, klimatyzacja, elektryka, sanitarne, HVAC)
  • operowanie systemem BMS
  • realizacja codziennych zgłoszeń dotyczących techniki budynkowej
  • monitorowanie pracy zewnętrznych firm wykonujących usługi na terenie budynku
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne lub w trakcie studiów technicznych (preferowane studia o profilu technicznym/elektrycznym)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana wiedza dotycząca instalacji i systemów w obiektach biurowych
  • wiedza z zakresu techniki HVAC, będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • wdrożenie stanowiskowe
  • płatny staż (możliwość pracy w pełnym wymiarze godzin lub częściowym)
  • przyjazne i pomocne środowisko pracy
  • zdobycie doświadczenia i rozwój w strukturach światowego dostawcy usług FM
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne