Technik Elektronik

Technik Elektronik
Miejsce pracy: Warszawa, ul. Opłotek
Wymagania:
  • znajomość podstaw elektroniki na poziomie Technika Elektronika
  • umiejętność posługiwania się lutownicą przy montażu elementów elektronicznych
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dobre warunki finansowe
  • pracę na ulicy Opłotek w Warszawie
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00
Poniższe cechy byłyby dodatkowym atutem:
  • doświadczenie przy uruchamianiu i naprawianiu układów elektronicznych
Wymiar czasu pracy:
  • cały etat
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Najnowsze oferty pracy:

Pracownik wsparcia klienta linii lotniczych (jęz. niemiecki)

dzisiaj

Concentrix

mazowieckie / Warszawa

Więcej informacji

Doradca ds. Podróży z Językiem Norweskim

dzisiaj

Concentrix

mazowieckie / Warszawa, Aleja Solidarności 171

Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Podobne oferty

Konstruktor Elektronik

dzisiaj

Netronix Sp. z o.o.

mazowieckie / Warszawa

Zakres obowiązków: Projektowanie i uruchamianie układów elektronicznych Projektowanie schematów modułów elektronicznych Projektowanie płytek...

Więcej informacji

Starszy technik

2024-09-10

Główny Urząd Miar w Warszawie

mazowieckie / Warszawa

Warunki pracy Praca administracyjno-biurowa polegająca m.in. na opracowywaniu dokumentów, obsłudze urządzeń biurowych, czynnościach koncepcyjnych. Czas...

Więcej informacji