Konstruktor Elektronik

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Projektowanie i uruchamianie układów elektronicznych
  • Projektowanie schematów modułów elektronicznych
  • Projektowanie płytek elektronicznych PCB
  • Montowanie prototypów modułów elektronicznych
  • Pisanie oprogramowania
  • Pisanie dokumentacji
  • Czuwanie nad produkcją
Wymagania:
  • Znajomość zagadnień dotyczących projektowania układów elektronicznych
  • Znajomość zagadnień programistycznych
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w profesjonalnym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dużą samodzielność działania
  • Dostęp do najnowszych technologii światowych producentów elektroniki
  • Program socjalny