Technik serwisu

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Miejsce pracy: Jawczyce (pow. warszawski zachodni, gm. Ożarów Mazowiecki), Jawczyce
Numer: StPr/24/0047
OBOWIĄZKI:
Przeglądy, naprawy i konserwacja urzadzeń transportu bliskiego. Montaż i testowanie urządzeń zgodnie z dokumentacją techniczną. Wykonywanie napraw układów mechanicznych, elektronicznych, elektrycznych i hydraulicznych. Zdobywanie wiedzy i umiejetności w zakresie wykonywanej pracy oraz przekazywanie jej innym. Dobór metod oraz narzędzi wykorzystywanych do napraw urządzeń. Praca z dokumentacją techniczną. Samodzielne lokalizowanie usterek i ich usuwanie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, mechaniczne
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wykształcenie zawodowe mechaniczne lub elektryczneUmiejętność posługiwania się dokumentacją konstrukcyjną, technologiczną i ekploatacyjną.Wysoka dyspozycyjność, wyjazdy na terenie Polski Umiejetność pracy w zespole Posługiwanie się narzędziami i oprzyrządowaniem technologicznymWiedza z zakresu elektryki, hydrauliki siłowej oraz mechaniki

Miejsce pracy:

Jawczyce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 do 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego