Doradca / Doradczyni klienta z językiem niemieckim

Warszawa, Ursynów
Zakres obowiązków:
  • Obsługa klienta dla producenta w branży tytoniowej (połączenia, e-maile, chaty)
  • Budowanie i utrzymanie relacji z klientami
  • Tworzenie dopasowanych ofert i promowanie produktów (Cross/Upselling)
  • Informowanie o produktach i usługach, zarządzanie reklamacjami i wymiana urządzeń
  • Wprowadzanie danych do systemu
Wymagania:
  • Biegłość w języku niemieckim (C1), komunikatywny angielski (B1-B2)
  • Doświadczenie w obsłudze klienta i umiejętności sprzedażowe
  • Znajomość systemów operacyjnych Windows i pakietu MS Office
Oferujemy:
  • Umowa o pracę, pełny etat
  • Wynagrodzenie 7000 zł brutto + bonus 700 zł
  • Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, programy rozwojowe)