Kompletator wyrobów

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim
Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki
Numer: StPr/24/0298
OBOWIĄZKI:
Pakowanie gotowych produktów z zastosowaniem zasad systemu pakowania zbiorczego. Kontrola jakości gotowych produktów. Zaklejanie opakowań zbiorczych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Język: rosyjski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

Możliwość wykonywania pracy w pozycji stojącej. Zdolności manualne. Podstawowe umiejętności pakowania gotowych produktów z zastosowaniem zasad systemu pakowania zbiorczego. Znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego. Wymóg znajomości jednego z ww. języków wynika z faktu, iż praca wykonywana jest w brygadach komunikujących się w tych językach w związku z czym występuje konieczność prowadzenia komunikacji oraz raportowania w w/w językach.

Miejsce pracy:

Grodzisk Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim