Młodsza specjalistka / młodszy specjalista ds. projektów

Miejsce pracy: Warszawa, Al. Jerozolimskie 96
Jakie zadania czekają na Ciebie:
  • samodzielne prowadzenie prostych inicjatyw/projektów zgodnie z obowiązującą w Medicover metodyką
  • przygotowywanie zakresu prac, harmonogramów, budżetów i zasobów
  • przygotowywanie dokumentacji i protokołów spotkań
  • monitorowanie i raportowanie: śledzenie postępu prac i raportowanie wyników , przygotowywanie raportów i prezentacji
  • zarządzanie ryzykiem: współpraca z zespołem projektowym w identyfikowaniu ryzyk i opracowywaniu planów odpowiedzi na nie
  • zarządzanie budżetem podległych inicjatyw
  • zarządzanie planem komunikacji w zespole i wśród interesariuszy
  • aktywne zdobywanie wiedzy i doświadczenia w zarządzaniu projektami, udział w szkoleniach i warsztatach
  • wsparcie trenerskie z systemów informatycznych w Medicover Stomatologia (zdalnie i stacjonarnie)
  • bezpośrednie wsparcie systemowe przy wdrożeniach systemów informatycznych w klinikach stomatologicznych
  • wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu bieżących problemów w pracy z systemami w Medicover Stomatologia
  • testowanie rozwiązań systemowych​
Co jest dla nas ważne:
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne (bezpośredniość, umiejętność zawierania kompromisów i argumentowania, asertywność, elastyczność)
  • zdolności analityczne związane z przetwarzaniem dużej ilości informacji
  • umiejętność przedstawienia rekomendacji rozwiązania danego zagadnienia
  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2- pozwalająca na swobodne raportowanie statusów inicjatyw/projektów
  • determinacja w dążeniu do osiągnięcia wyznaczonych celów
  • odpowiedzialność za powierzone zadania
  • samodzielność w działaniu
  • umiejętność obsługi MS Excel, Word, Power Point​
Mile widziane:
  • szkolenia i/lub certyfikat z zakresu zarządzania projektami
  • wykształcenie wyższe kierunkowe - informatyczne, medyczne, zarządzanie projektami lub inne pokrewne
  • praktyczne doświadczenie w prowadzeniu projektów
  • orientacja w metodykach zwinnych i kaskadowych (waterfall/agile)
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę hybrydową
  • pracę w branży, której misją jest ratowanie zdrowia i życia ludzi
  • przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy
  • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach stacjonarnych, on-line oraz programach rozwojowych
  • bezpłatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • bezpłatny dostęp do ponad 5000 obiektów sportowych, rekreacyjnych i rozrywkowych w ramach pakietu Medicover Sport
  • dostęp do platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne
  • dostęp do platformy nauki języka angielskiego
  • angażujące akcje w ramach kampanii well-beingowej „Zdrowie przez cały rok”
  • możliwość zaangażowania się w wolontariat pracowniczy Fundacji Medicover