Młodszy specjalista ds. logistyki reklamacji

Inter Cars S.A. to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Nasze firmowe wartości to Pasja i zaangażowanie, Partnerstwo, Wiarygodność, Lojalność oraz Przywództwo przez przykład. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.intercars.eu, skąd dowiesz się znacznie więcej o naszej działalności.
Miejsce pracy: mazowieckie / Swobodnia

Zadania obowiązujące na tym stanowisku to:

  • Przyjmowanie i wysyłanie paczek reklamacyjnych kierowanych do Działu Reklamacji oraz ich obsługa magazynowa
  • Koordynowanie procesu zgłaszania reklamacji dostawcy
  • Rozpatrywanie pod względem formalnym zgłoszonych reklamacji kierowanych do Działu Reklamacji
  • Bezpośrednia współpraca z dostawcami związana z procesem reklamacji
Od kandydatów oczekujemy:
  • Podstawowej znajomości części samochodowych
  • Dobrej organizacji pracy własnej, samodzielności i uważności na szczegóły
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Znajomość obsługi procesu reklamacji będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie techniczne zawodowe z zakresu motoryzacji mile widziane
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z możliwością nawiązania długotrwałej współpracy i rozwoju zawodowego
  • Motywacyjny system premiowy
  • Pracę w przyjaznym i profesjonalnym środowisku
  • Swobodę działania - lubimy kreatywnych, skutecznych ludzi
  • Rozbudowany system kafeteryjny Worksmile
  • 100 % dofinansowania do nauki języka angielskiego w kameralnych grupach 3-5 osób
  • Zniżkę pracowniczą na ofertę handlową Grupy Kapitałowej Inter Cars