Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie
Miejsce pracy: Lipinki (pow. wołomiński, gm. Wołomin), Lipinki
Numer: StPr/24/1162
OBOWIĄZKI:
Pomoc, nauka, zapoznanie się:-sprawdzanie stanu prawnego nieruchomości-przygotowanie ofert do sprzedaży -pośrednictwo w nabyciu lub zbyciu praw do nieruchomości-obsługa biurowa i obsługa pragramów-analiza lokalnego rynku nieruchomości
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Lipinki

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie