Pracownik baru - dostawca potraw

Miejsce pracy: Węgrów

Bar Top Drive w Węgrowie - ul. Żeromskiego 21, poszukuje pracowników na stanowisko -

Twoje główne zadania:
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi Klientów zgodnie ze standardami firmy
  • budowanie i umacnianie relacji z Klientami
  • obsługa kasy fiskalnej
  • dostarczanie potraw do klientów
Oczekujemy od Ciebie:
  • dyspozycyjność
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne
  • wysoka kultura osobista
  • aktualne badania do celów sanitarno - epidemiologicznych
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość miasta - Węgrów
Oferujemy Ci:
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę zlecenie (z możliwością przejścia na umowę o pracę) i wynagrodzenie zawsze na czas
  • możliwość rozwoju i pracę w bardzo dobrej atmosferze, w młodym zespole