Pracownik ogólnobudowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu
Miejsce pracy: Zamość (pow. ostrołęcki, gm. Troszyn), Zamość
Numer: StPr/24/1627
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac związanych z wznoszeniem budynków, prace izolacyjne, zasypowe, ziemne, murarskie. Miejsce pracy Zamość/Tomaszów Lubelski.,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: umiejętności ogólnobudowlane

Wymagania inne:

Mile widziane budowlane.

Miejsce pracy:

Zamość

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu