Pracownik sprzątający w biurze

Ogłoszenie numer: 9311714, z dnia 2024-10-09

Klient portalu Praca.pl

Jesteśmy twórcą gier mobilnych z ponad 1,5 miliardem pobrań. Dostarczamy wiodące na rynku gry logiczne i logiczne. Biuro firmy znajduje się w centrum Warszawy.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Sprzątanie biura (open space, gabinety), kuchni i toalet;
  • Odkurzanie wykładzin;
  • Mycie przeszkleń;
  • Podlewanie kwiatów;
  • Codzienne opróżnianie koszy.

Wymagania

  • Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku w biurowcach;
  • Dokładność i sumienność;
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • Dyspozycyjność w godzinach po pracy po 18.00

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, wzbogacone o premie;
  • Pełne wyposażenie w narzędzia pracy;
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do aktywności sportowych, itp.);
  • Kursy językowe z angielskiego oraz rosyjskiego.