Specjalista do spraw transportu

Powiatowy Urząd Pracy w Ciechanowie
Miejsce pracy: Ciechanów
Numer: StPr/24/0744
OBOWIĄZKI:
- kompleksowa organizacja transportu drogowego,- sprawdzanie dyspozycyjności pojazdów,- monitorowanie pojazdów zgodnie z ustalonym harmonogramem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie zawodowe

Miejsce pracy:

Ciechanów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 do 5 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ciechanowie