Analityk biznesowy

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Tworzenie i dostarczanie dokładnych raportów oraz analiz danych na wniosek wewnętrznych użytkowników przy użyciu narzędzi takich jak SSMS, SSRS, MS Power BI.
  • Analiza danych wewnętrznych w celu identyfikacji trendów i wzorców.
  • Pomoc w implementacji, dokumentacji i szkoleniu zmian procesów w organizacji.
  • Pierwszoliniowe wsparcie użytkowników wewnętrznych w zakresie systemów ERP (Exact Globe, MS Dynamics), EDI, logistyki, Business Intelligence.
  • Zarządzanie zgłoszeniami i monitorowanie pracy w systemie ticketingowym.
  • Ochrona integralności danych i przestrzeganie praktyk ochrony informacji, w tym kontroli dostępu i bezpieczeństwa danych.
Wymagania:
  • 3-5 lat doświadczenia na stanowisku Analityka Biznesowego lub pokrewnym.
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub średnie plus doświadczenie zawodowe.
  • Certyfikat z jednego z obszarów technicznych (np. CompTIA, Microsoft).
  • Umiejętność pracy z Excelem.
  • Doświadczenie w tworzeniu raportów SQL lub R.
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP.
  • Znajomość operacji i procesów biznesowych.
Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Profesjonalne szkolenia finansowane przez pracodawcę.
  • Opiekę medyczną.
  • Kartę MultiSport.
  • Kartę obiadową.
  • Wydarzenia integracyjne.