Asystent ds. obsługi gości

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Miejsce pracy: Magdalenka
Numer: StPr/24/2051
OBOWIĄZKI:
obsługa gości ( w większości zagranicznych) podczas pobytu- również godziny nocne i święta, planowanie podróży, organizacja spotkań, wydarzeń kulturalnych, wizyt lekarskich, realizowanie zadań domowych na życzenie gości, drobne naprawy, realizacja zadań nietypowych dla gości, obsługa social mediów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: polski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe lub średnie ogólnokształcące, kierunek/specjalność: Turystyka, Ekonomia, biegła znajomość komputera - MS Office oraz portali rezerwacyjnych social mediów, umiejętność pracy w zespole

Miejsce pracy:

Magdalenka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie