Asystent nauczyciela przedszkola

Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim
Miejsce pracy: Sokołów Podlaski
Numer: StPr/24/0441
OBOWIĄZKI:
wg. programu stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Wymagania inne:

[Minimalne kwalifikacje niezbędne do podjęcia stażu na danym stanowisku] : wykształcenie pedagogiczne[Predyspozycje psychofizyczne i zdrowotne] : cierpliwość, empatia, komunikatywność

Miejsce pracy:

Sokołów Podlaski

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim