Powiatowy Urząd Pracy w Łosicach
Kucharz
Miejsce pracy: Łosice
Numer: StPr/24/0263
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie posiłków w tym fast food, przyjmowanie i realizacja zamówień, utrzymywanie czystości stanowiska pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: bengalski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący

Wymagania inne:

J.bengalski do porozumienia się z właścicielem

Miejsce pracy:

Łosice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Łosicach